Haberler
Akbank Gişe Yetkilisi Alımı Başvuruları Alınıyor

  • 02 Kasım 2022
  • Akbank Gişe Yetkilisi Alımı Başvuruları Alınıyor için yorumlar kapalı
  • 1.162 kez görüntülendi.
Akbank Gişe Yetkilisi Alımı Başvuruları Alınıyor

Akbank gişe yetkilisi alımı için başvurular Akbank’ın kariyer sayfası üzerinden alınıyor.

Akbank’ın resmi sayfasından yapılan açıklamada şubede her türlü tahsilat ve tediye işlemleri ile kasa işlemi gerektiren mevduat hesaplarının açılışı, işleyişi ve kapanışı ile ilgili bankacılık hizmetlerini gerçekleştirecek lisans mezunu gişe yetkilisi alınacağı duyuruldu.

 

İlgili alım ve sınav sürecine ilişkin tüm detaylar mail adresleri üzerinden gerçekleştirilecek. Çalışma modeli ofisten çalışma olarak duyuruldu. Akbank personel alımı için adayların Akbank kariyer web sitesi üzerinden profil oluşturması gerekiyor.

Yapılan açıklamada, “Akbank Gişe Yetkilisi Alımı Başvuruları Alınıyor Akbank gişe yetkilisi alımı için başvurular Akbank’ın kariyer sayfası üzerinden alınıyor. Akbank’ın resmi sayfasından yapılan açıkalmada şubede her türlü tahsilat ve tediye işlemleri ile kasa işlemi gerektiren mevduat hesaplarının açılışı, işleyişi ve kapanışı ile ilgili bankacılık hizmetlerini gerçekleştiricek lisans mezunu gişe yetkilisi alınacağı duyuruldu. İlgili alım ve sınav sürecine ilişkin tüm detaylar mail adresleri üzerinden gerçekleştirilecek. Çalışma modeli ofisten çalışma olarak duyuruldu.” denilirken, adaylar ayrıntılara kariyer.akbank.com adresinden erişim sağlayabiliyor.