Haberler

Annesini Takip Eden Küçük Kızın

24.080 views
09 Haziran 2021 - 15:21
Annesinin her gece evden çıktığını ve 1 saat sonra geri döndüğünü görüyor, ama gene de annesine bir şey soramıyordu.

Bu Olaydan sonra ise bakın neler yaşandı Annesi ise evladına sürekli telkinlerde bulunuyordu kız çocugunun geceleri dışarıda olmasının mahsurlarından bahseder telkinde bulunurdu. Annesinin nasihatlarını düşünüyor birde annesinin şu anki durumuna bakıp hiç anlam veremiyordu. Bulunduğu kültür annesine nereye gidiyorsun sorusunu sordurmuyordu.

Tekrar bir gece sofradan kalkarken annesinin teline mesaj iletildi Çocuguna sen istirahat et az işim var diyerek bir yere varıp geri döneceğim dedi Evden çıktı. Babası uzun yol şoförü olmasından hali anlatamıyordu da. Ne yapsam ne etsem diye düşündü. Bu sefer annesinin arkasından çıkıp takip etmek istedi. Dışarı çıktığını duysa kendisi amacıyla hiçte iyi olmayacağını düşünüyordu. Ama bunu yapmalıydı.

Annesinin her gece konutlarından nereye gidip ne ile uğraştıgını öğrenmek istiyordu Annesinin peşinden çıktı ve takip etmeye başladı. Annesi süratli adımlarla yolda yürümeye başladı. Annesi Konuttan Giderken elinde bir şeyler olduğunu farketmiş ama içeriğinin ne oldugunu bilmiyordu Onunla eş güdümlü aşağı yukarı 1 km yol yürüdü ve bir gecekondunun kapısını çaldı. Annesinin kendisini görebilme korkusu içinde hem de annesinin içerde ne yaptığı merakı içinde Usulca cama doğru başını uzattı ve….. Devamını Okumak İÇİN görsele dokunarak ilerleyiniz

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.