Haberler

Fatih Portakal’dan Erdoğan’ın o sözlerine çok sert tepki

  • 04 Nisan 2022
  • Fatih Portakal’dan Erdoğan’ın o sözlerine çok sert tepki için yorumlar kapalı
  • 1.555 kez görüntülendi.
Fatih Portakal’dan Erdoğan’ın o sözlerine çok sert tepki

Fatih Portakal Erdoğan’a kimsenin gösteremediği tepkiyi gösterdi Gazeteci Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gençlere yönelik Türkiye’yi ve yurt dışını gezmek için şartlarını zorlama tavsiyesine tepki gösterdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gençlere yönelik yaptığı konuşmada Türkiye’yi ve yurt dışını gezmek için şartlarını zorlamayı tavsiye etmişti.
Erdoğan açıklamasında; “Yakın çevrenizden başlayarak tüm şehirleriyle ülkemizi, imkânınız olursa dünyayı gezip görmek, farklı kültürleri tanımak için şartlarınızı zorlayın. Bunları yaptığınızda diğer mecraların önünüzde bambaşka kapılar açtığını göreceksiniz” demişti.

FATİH PORTAKAL’DAN SERT TEPKİ

Gazeteci Fatih Portakal, Erdoğan’ın o sözlerine tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Portakal mesajında; “Şartları zorlayın demiş CB. Hangi şartlar? Bir kısım genç hâlâ ana baba desteğiyle geçimini sağlıyor. Kalanı günlükçü, hesapla ay sonunu getiriyor. Erdoğan dalga mı geçiyor, yoksa başka bir ülkeyi yönettiğini mi zannediyor? Gençler sandıkta cevap verecek” ifadelerini kullandı.