Haberler

İbretlik Bir hikaye Kesinlikle Okumalısınız….

13.215 views
06 Ekim 2021 - 14:08
Artık hayallerime rüyalarıma girmeye başladı Daha sonra yapılacak alışverişlerde. Söylediği her söz şiir gibi geliyordu. Hem iyi hemde onun tipi giyinmesi beni çok çok etkildei. O kadar kısa vakitde bir kullanıma yönelik ki onun anlamında, ona o zamanda aşık oldum.

 

Çünkü eski eşi çok çektirmişti. Şansın ilk kez benden yana olduğunu Ama çok yanıldığımı bir vakit sonra anladım. Benim… onu sevdiğimi anladıktan sonra benden sık sık para istemeye başladı.Bende sevdiğim amacıyla hiç kötü düşünmedim. Böyle yapması bende ona karşı güven oluşturdu. Ancak bir gün büyük bir telaşla beni aradı. Yarın geri veririm dedi. İstediği para son derece çokydı bende bankadan çekip ona verdim. Bundan aşağı yukarıyaya bir ay evvelce beni yine aradı.

 

Şimdi elimden hiç bir şey gelmediği amacıyla vakitkli ağlıyorum. Bu konuda ne yapmam gerektiğini öğrenmek istiyorum. Lütfen bundan sonra bu gibi tuzaklara düşmeyin! Sosyal medya karşıtı birisi asla değilim. Ama, tamamen o insanı tanımadan başlayan ilişkilerin sonrasında bu tür hayal kırıklıkları ve mağduriyetler yaşanıyor. Artık olan olmuş, şimdi sizin yapmanız gereken hakkınızı sonuna kadar aramalısınız.izi yine arama nedeni bir vakit daha oyalamak amaçlıdır.

 

Hakkınızı. Oturduğunuz ilin Cumhuriyet Savcılığına başınızdan geçenleri izah eden bir müracaatyla müracaat yapabilirsiniz. TCK’yı aldatıcı’nın kurbaniyetle indirimde kurban’: 157. –(1) Hileli gösterila bir parçayıp, ona ya dasının tadına geçirerek, kendisine ya da diğer bir okula bir gezin kişiye bir beş kadar kadar uzunl ceza ve beşbin güne ait bir arada o kişiye maddi ve son derece davayı açabilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.