Haberler

Insanlar iyice zıvanadan çıktı, bu nasıl bir iğrençliktir ya!

3.364 views
05 Haziran 2021 - 20:45
İğrenç pazarlığın her anı kaydedildi. Aşiret kadınlarının inanılmaz oyunu. “İstediğimizi vermezsen karını…” İşte o anlar… Ayrıntılar haberin devamındadır. HABERİN DEVAMI İÇİN GÖRSELE T’ KLAYINIZ

Erkekleri Birlikte Olma Vaadiyle Kandıran Kadın Çetesi Yakalandı

Cono çetesi otobandan geçen arabalarıyla, şoförleriyle birlikte olmak kandırıp soydu.
Otoyolda bekleyen kadınlar yoldan geçen arabaları durduruyordu. Kadınlar durdurdukları arabadaki erkeklere fuhuş yaptıklarını iddia ederek birliktelik teklifinde bulunuyorlardı. Kadınlar, durdurdukları arabadaki erkeklere önce birliktelik teklif edip daha sonrasında ise erkekleri gasp ettiği öne sürüldü ve bu kadınlar kameralara görüntülendi.
Cono aşireti kadınlarının yaptıkları bu yöntemle 100’den fazla erkeği soyduğu öğrenildi. Adana-Mersin arasında otoyolda araçları durduran kadınlar, durdurdukları araç sürücülerine fuhuş yaptıklarını söyledikten sonra birlikte olmak için teklifte bulunuyorlardı. Birlikte olmak vaadiyle erkekleri kandıran bu kadınlar, sonrasında ise erkekleri gasp etti.
ERKEKLERİ BİRLİKTE OLMA VAADİYLE KANDIRAN KADIN ÇETESİNİ YAKALAMAK İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekiplerine Adana-Mersin orasında otoyol arasında araç şoförlerini durdurup birlikte olmak bahanesi ile gasp, hırsızlık ve dolandırıcılık yapan kadın hakkında ihbar geldi. İhbarların artması üzerine Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ve Mersin Emniyet Müdürlüğü ile ortak çalışma başlattı.

Adana Emniyet Müdürlüğü organizesinde başlayan teknik ve fiziki takipte “Cono” aşireti olarak bilinen aileye mensup insanların kimliği belirlendi. Bu insanları düzenli olarak otoyola bırakan kişilerin de kamera kayıtlarından kim olduğuna ulaşıldı. Ayrıca kadınlar sürücüyü “Bizi polise şikayet edersen, biz de küçük yaştaki kıza cinsel istismarda bulundu diye şikayetçi oluruz. Ya da telefonunu aldık buradan eşini arayıp bizle fuhuş yaptı deriz aileni yıkarız” diye tehdit etmişler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.