Haberler

İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Koşulları ve Tarihleri

  • 25 Kasım 2022
  • İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Koşulları ve Tarihleri için yorumlar kapalı
  • 632 kez görüntülendi.
İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Koşulları ve Tarihleri

Türkiye İş Bankası en az lise mezunlarından güvenlik görevlisi alımı için başvurular geçtiğimiz günlerde başlamıştı. En az lise mezunu güvenlik görevlisi alımı için başvuru işlemleri 19 Aralık 2022 tarihi itibariyle sona erecek. Peki başvuru işlemleri nereden, nasıl yapılıyor , İş Bankası güvenlik görevlisi alımı için kimler başvuru yapabiliyor. İş Bankasına yeni güvenlik görevlisi alımları için başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle en az lise mezunu olması gerekli.

Banka tarafından yapılan açıklamada yaş şartıyla ilgili ise, “19.12.2022 tarihi itibariyle 28 yaşını doldurmamış olmak(19.12.1994 ve sonrasında doğmuş olanlar başvurabilecektir).” ifadelerine yer veriliyor. Adayların askerlikle ilgili şartları yerine getirmesi, en az 175 cm olması gerekli. Yine başvurularda sadece erkek adaylar için alım yapılacağı vurgulanıyor. Duyuruda, “Şubelerimizde, Genel Müdürlük ve Bölge Müdürlüğü binalarımızda Özel Güvenlik Görevlisi olarak silahlı güvenlik görevini yerine getirecek ekip arkadaşları arıyoruz.” denilirken başvuruların İş Bankası’nın İnsan Kaynakları sayfasından online gerçekleşeceğine vurgu yapılıyor.

Duyuruda, “İşe alım sınavlarımıza bu platforma üye olarak başvurunu yapabilirsin. Başvurunun uygun bulunması halinde özgeçmiş bilgilerinde belirttiğin e-posta adresine sürece dair bilgileri göndereceğiz.” ifadeleri yer alıyor.

İŞ BANKASININ PERSONELLERİNE TANIDIĞI İMKANLAR

Banka resmi duyurusunda personele tanınan imkanlara dair şu ifadelere yer veriliyor:

Her çalışanımıza dünya standartlarında bir sağlık güvencesi sunmaktan gurur duyuyoruz. Çalışanlarımız piyasadaki özel sağlık sigortalarından çok daha kapsamlı, dünyada benzeri olmayan şekilde, devlete ait sağlık kuruluşlarının yanı sıra Bankamızın yaygın şekilde anlaşmasının bulunduğu özel sağlık kuruluşlarından da Bankamızca belirlen koşullarda avantajlı hizmet alabilmektedir. Ayrıca tedavi ihtiyaçları doğrultusunda yurt dışı sağlık giderleri de Bankamızca karşılanabilmektedir.
Çalışma hayatlarını bizimle birlikte geçiren çalışanlarımızın emekliliklerini de refah ve huzur içinde devam ettirebilmeleri adına Bankamızca ayrıca ek bir Sosyal Güvenlik Vakfı kurulmuştur. Bu Vakıf sayesinde çalışanlarımız emekli maaşının yanı sıra, Vakıfça belirlenen koşullarda ikinci bir maaş ve ikramiye almakta, ek olarak çalışma döneminde faydalanılan sağlık imkânlarından, emeklilikte de aynen faydalanmaya devam etmektedir.

Bankamıza katıldığında emeklerin bizim en değerli varlığımız olacak. Emeklerinin karşılığını verebilmek adına, sektörümüzdeki en iyi şirketlerle kıyasladığımız rekabetçi bir gelir imkânı sunuyoruz. Ücretlendirme sistemimiz dinamik ve katmanlı bir yapıda olup Bankamızdaki unvanına, üstlendiğin göreve ve yabancı dil bilgisi gibi kendine kattığın kişisel becerilere göre gelişebilen gelirini, yıllık sana verilecek hedefler doğrultusunda edineceğin performans primiyle çeşitlendirebileceksin.
Çalışanlarımızın tüm hakları, BASİSEN Sendikası ile 2 yılda bir düzenlenen Toplu İş Sözleşmesiyle, dönemin ekonomik ve sosyal koşulları göz önünde tutularak belirlenir.
Dahası, çalışanlarının performansına önem veren Bankamız, bireysel performansın yanı sıra, kolektif performansı da ödüllendirir. Genel Kurul tarafından Bankamızın bir önceki yıl performansı ölçüsünde belirlenen oranda yılda 1 kez kar payı ödemesi yapılır.

EN AZ LİSE MEZUNLARINDAN İŞ BANKASINA GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI BAŞVURULARI NEREDEN?

Başvurular , https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/ozel-guvenlik-gorevlisi–erkek–19-aralik-2022-2022GUV2 adresinden online yapılıyor.