Haberler

Korkutan Deprem

3.821 views
03 Haziran 2021 - 20:33
Kandilli Rasathanesi son depremler açıklaması
Son depremler ile ilgili yapılan açıklamalar yakından takip ediliyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından gerçekleşen depremler ile ilgili bilgiler yayınlanıyor.
 
Türkiye yeni güne deprem haberiyle uyandı. Adana’da meydana gelen deprem, bölgedeki vatandaşların panik yaşamasına neden oldu. Son dakika haberine göre, saat 07.26’da Adana’nın Karaisalı ilçesinde 3.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. AFAD, depremin 6.54 kilometre derinlikle meydana geldiğini duyurdu.
Son dakika depremler ile ilgili açıklamalar gündemde yer alıyor. Gerçekleşen sarsıntılar ile ilgili Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından açıklamalar yapılıyor. Vatandaşlar bu açıklamalardan depremin şiddeti, saat kaçta olduğu hakkında da bilgi alıyorlar. Peki en son nerede deprem oldu? İşte son dakika açıklamaları
 
DEPREM Mİ OLDU?
Kandilli Rasathanesi tarafından yapılan açıklamaya göre saat 13:28’de Adana Ceyhan’da 3.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
 
Erzurum’da 1.9 büyüklüğünde, Ege Denizi’nde saat 07:17’de 1.6 büyüklüğünde sarsıntı meydana geldi. Saat 07:14’te ise Akdeniz’de Kıbrıs açıklarında 2.2 büyüklüğünde deprem gerçekleşti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.