Haberler

Öz Kardeşim Dedi Ve Bakın Ne Yaptı

5.276 views
06 Haziran 2021 - 19:20
Afyon’da başlık parası sunarak evlendiği bayanın kendisi ile aynı odada kalmadığını, kardeşi olarak tanıtıp eve getirdiği adamla eş güdümlü uyuduğunu dile getiren Ercan adlı kişi Esra Erol’dan yardım istedi. Kendisini “Senden hamileyim” yalanı ile kandıran bayanın çocuğunun nüfusta üstünde görünmesine başkaldırı eden adam, karısının ve yanındaki adamın bir şehirlerarası yolculuk esnasında kendisini uyutup kaçtıklarını söyledi. Yasemin Çöygün ile aracılar aracılığı ile tanışan adam mağdur bulunduğunu ifade ederek canlı yayına geldi.

“KARDEŞİM” DİYE EVE GETİRDİĞİ ADAMLA AYNI ODADA KALDI

Esra Erol’un konuğu olarak stüdyoya gelen Ercan, 2018 senesinde Hamit Horoz aracılığı ile tanıştırıldığı bayanla 1 gün amacıylade başlık parası verip evlendi. Eşi ile aynı odada 1-2 gün hariç eş güdümlü kalmadıklarını bildiren şanssız adam, bir vakit sonra Yasemin Çöygün’ün “Kardeşim vuruldu, felç kaldı” deyip eve bir adam getirdiğini söyledi. Hem de karısının kardeşi olarak bildiği kişi ile aynı odada kaldığını öne sürdü.

BAŞKASININ ÇOCUĞUNU DOĞURUP KANDIRDI

Aynı odada bile kalmadığı eşinin “Hamileyim” diyerek doğurduğu bir çocuğun bulunduğunu dile getiren Ercan Bey, nüfustaki bu durumun da düzeltilmesini istediğini Esra Erol’a söyledi. Erol’un “Hiç mi şüphelenmedin?” sorusuna ise “Yeri yurdu belli bulunduğu amacıyla güvendim” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.