Haberler

Pamukkale Üniversitesi 65 KPSS ile 44 sözleşmeli personel alımı yapacak

  • 27 Aralık 2022
  • Pamukkale Üniversitesi 65 KPSS ile 44 sözleşmeli personel alımı yapacak için yorumlar kapalı
  • 290 kez görüntülendi.
Pamukkale Üniversitesi 65 KPSS ile 44 sözleşmeli personel alımı yapacak

Pamukkale Üniversitesi 65 KPSS ile 44 personel alacak.

Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve en az lise mezunlarından personel alınacağına yer verildi. Hemşire, Fizyopterapist, teknisyen, temizlik personeli, bahçe bakım personeli, güvenlik görevlisi kadrolarına personel alınacak.

Söz konusu personel alımına başvuru yapacak adayların lisans, ön lisans ve lise mezunu olması gerekmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI

İlan başvuru genel şartları şu şekilde:

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

– Son başvuru günü olan 25 Aralık 2022 tarihinde 657 sayılı Kanunun 40’ıncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak ve merkezi sınavın yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla 35 yaşını bitirmemiş olmak. (01 Ocak 1987 ve sonrası doğumlular müracaat edebilecektir.) Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile İnfaz ve Koruma Memuru pozisyonu için merkezi sınavın (KPSS-2022) yapıldığı yılın Ocak ayının birinci günü itibarıyla 30 yaşını bitirmemiş olmak. (01 Ocak 1992 ve sonrası doğumlu olanlar sınava müracaat edebilecektir.)

– Askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş olmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

Personel alımı başvuruları 26 Aralık tarihi meai başlangıcı ile birlikte başlayacak ve 9 Ocak 2023 tarihinde sona erecek. Mesai bitimi ile birlikte başvurular sona erecek.

İlan metni için TIKLAYIN