Haberler

Sağlık Bilimleri Üniversitesi en az lise mezunu güvenlik, temizlik, büro ve tekniker teknisyen alacak

  • 27 Aralık 2022
  • Sağlık Bilimleri Üniversitesi en az lise mezunu güvenlik, temizlik, büro ve tekniker teknisyen alacak için yorumlar kapalı
  • 357 kez görüntülendi.
Sağlık Bilimleri Üniversitesi en az lise mezunu güvenlik, temizlik, büro ve tekniker teknisyen alacak

 

Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı yapacak.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde istihdam etmek üzere kamu personeli alımı yapılacağına yer verildi. Güvenlik görevlisi, büro personeli, temizlik personeli, destek personeli, tekniker, teknisyen kadrolarına yapılan personel alımının başvuru detayları Yazımızda.

BAŞVURU ŞATLARI

Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından yayınlanan personel alımına başvuru yapacaklarda aranan şartlar şu şekilde:

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

– Son başvuru günü olan 25 Aralık 2022 tarihinde 657 sayılı Kanunun 40’ıncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak ve merkezi sınavın yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla 35 yaşını bitirmemiş olmak. (01 Ocak 1987 ve sonrası doğumlular müracaat edebilecektir.) Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile İnfaz ve Koruma Memuru pozisyonu için merkezi sınavın (KPSS-2022) yapıldığı yılın Ocak ayının birinci günü itibarıyla 30 yaşını bitirmemiş olmak. (01 Ocak 1992 ve sonrası doğumlu olanlar sınava müracaat edebilecektir.)

– Askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş olmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

PERSONEL ALIMINDA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlan başvuruları bugün başladı ve yukarıda yazan evraklarla birlikte başvurular , Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen yapılacak. Başvurular üniversitenin İstanbul Üsküdar ile AnkarA Keçiören Etlik’teki personel daire başkanlıklarına şahsen yapılacak.

İlan metni için TIKLAYIN