Haberler

Son Dakika: İsper 150 KPSS’siz Personel ve İşçi Alımı Yapacak: İşte Başvuru Bilgileri 2022

  • 07 Aralık 2022
  • Son Dakika: İsper 150 KPSS’siz Personel ve İşçi Alımı Yapacak: İşte Başvuru Bilgileri 2022 için yorumlar kapalı
  • 1.293 kez görüntülendi.
Son Dakika: İsper 150 KPSS’siz Personel ve İşçi Alımı Yapacak: İşte Başvuru Bilgileri 2022

İsper 150 personel alımı yapacak.

İsper tarafından yayınlanan son dakika açıklamasında iki kadroda istihdam etmek üzere 150 personel ve işçi alımı yapılacağına yer verildi. Biz de kamu.guncelhaber olarak bu yazımızda İSPER tarafından yayınlanan personel alımının başvurusuna dair detaylara yer verdik.

İstanbul Personel Yönetim AŞ tarafından yayınlanan son dakika açıklamasında alınacak adayların en az ilköğretim ve üzerinde mezun olması gerektiğine yer verildi. Açıklamada deneyimli deneyimsiz personel alımı yapılacağına yer verildi. Alınacak adayların takım çalışmasına uyumlu, çözüm ve hizmet odaklı olması gerektiğininin altı çizildi. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan, kamu haklarını kullanmaktan mahrum olmayan adaylar arasından yapılacak alıma başvurular 9 Aralık tarihine kadar alınacak.

Söz konusu kamu ilanına baktığımızda 50 engelli kamu işçisi alımı yapılacağına yer verildi. İşte yayınlanan 50 engelli personel alımı ilanının başvuru detayları:

NORMAL STATÜYE 100 PERSONEL ALINACAK

50 engelli adayın yanı sıra Genel Başvuru şeklinde vasıflı ve vasıfsız 100 işçi alımı yapılacağı açıklandı. İlanın başvurusuna dair bilgiler şu şekilde: