Haberler

Tamer Karadağlı’nın kızı

  • 14 Nisan 2022
  • Tamer Karadağlı’nın kızı için yorumlar kapalı
  • 2.783 kez görüntülendi.
Tamer Karadağlı’nın kızı

Bir takımını tanıyorsunuz fakat bir takımının varlığından dahi haberiniz olmayabilir. Ünlülerin çocukları… Ünlülerin kariyer hayatlarına tanık olurken bir yandan da özel hayatlarını merak ediyoruz.

 

Aşklarını, ailelerini özetle özel hayatlarını oldukça merak ediyoruz. Ünlülerin bizim gördüğümüz ışıltılı hayatları dışında herkes gibi aile hayatları da var. Ünlülerin hiçbir yerde görmediğiniz çocuklarının fotoğraflarını sizler için derledik. Gelin bir de ünlülerin çocukları ve çocuklarıyla paylaştığı fotoğraflardan söz edelim; Güldür Güldür Show ile milyonların beğenisini toplayan Çağlar Çorumlu canlandırdığı karakterlerle seyircilerin gönlüne taht kurdu. Özellikle de Eşofmanlı Şevket Hoca rolüyle beğenileri toplarken Çoruhlu’nun sosyal medya hesabından eşi ve oğlunu paylaştığı kare ilgi çekti. Umut Akyürek’in kızını “Bir durmuyor ki öpsün annesi. Allah’ım kuzularımızın sağlıkla mutlulukla uzun ömürlerini görmeyi nasip eyle” notuyla paylaştığı fotoğraf ise oldukça beğeni topladı.

 

Emina Jahovic’in Mustafa Sandal ile evliliğinden dünyaya gelen oğluyla dudak dudağa pozu ise sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Bir kesim fotoğrafta ana-oğulun masum sevgisini gösterdiğini düşünürken bir kesim ise tam tersi “İnsan oğluyla böyle öpüşür mü?” yorumlarını yaptı. Her yere kızı Roza ile beraber giden Coşkun Sabah’ın kızına teklifler peş peşe başlamış. Oyuncu olmayı çok isteyen Roza bir gençlik dizisinde oynamak istiyormuş. Yıldız Tilbe daha 16 yaşındayken, 1984’te 15 gün önce tanıştığı ve ne iş yaptığını bile bilmediği Güngör Karahan ile kaçarak dünya evine girdi. Karahan, evlendikten bi ay sonra askere gitti. Eşi dönünceye kadar Tilbe’nin kızı Sezen Burçin dünyaya geldi. Bir zamanlara damga vuran şöhretlerden Hakan Peker ile oğlu Burak’ın görüntüsü oldukça ilgi çekti.